دوره مدیرعامل حرفه‌ای (حضوری-آنلاین)

دوره جامع مدیرعامل حرفه ای، اولین دوره شخصی سازی شده در ایران است که مطابق با نیازهای مدیران عامل طراحی شده است. مدیریت و پیاده سازی استراتژی های سازمان در مسیر رسیدن به اهداف، هماهنگ سازی ساختارهای درون و برون سازمانی ، فرآیندهای منابع انسانی و … از جمله مهارت هایی است که در این دوره جامع به صورت تخصصی به آنها پرداخته خواهد شد.

مخاطبین دوره

مدیران عالی بیش از ۶۹ درصد دانش‌پذیران ماهان را تشکیل می‌دهند.

مزایای دوره مدیرعامل حرفه‌ای

 • اولین دوره شخصی سازی شده ویژه مدیران عامل در ایران
 • تدوین محتوای آموزشی منطبق با نیاز مدیران عامل سازمانها و کسب و کارها
 • بهره مندی از اساتید و منتورهای مجرب و تراز اول ایران
 • ارتباط با شبکه تجاری و بهره مندی از انتقال تجارب مدیران عامل
 • تغییر نگرش مدیریت ویژه مدیران عامل با رویکرد استاندارد سازی فرآیند های سازمان
 • بهره مندی از متدولوژی آموزشی کاربردی مهارتی منطبق بر سطوح یادگیری بلوم
 • طراحی سفر یادگیری دوره منطبق با استانداردهای جهانی
 • عضویت در جامعه ۱۳ هزار نفری مدیران کسب و کار و توسعه شبکه ارتباطی مدیران
 • بهره مندی از خدمات باشگاه کسب و کار ماهان
 • بهره مندی از فرایند تضمین یادگیری مدرسه عالی کسب و کار ماهان

اهداف یادگیری دوره

 • هدف یادگیری ۱ : توسعه مهارتهای تفکر انتقادی و حل مسئله
 • هدف یادگیری ۲ : توسعه مهارتهای ارتباطی
 • هدف یادگیری ۳ : نشان دادن مهارت های رهبری در عمل
 • هدف یادگیری ۴ : توسعه مهارت تصمیم گیری موثر در کسب و کار
 • هدف یادگیری ۵ : ارزشمداری و اخلاق حرفه ای در کسب و کار
 • هدف یادگیری ۶ : نشان دادن تیزفهمی در کسب و کار

معرفی دوره و سرفصل‌ها​

اساتید ارائه‌دهنده، صرفا بعضی از اساتید حاضر در دوره هستند.

پخش ویدیو

حداقل شرایط ورود به دوره مدیرعامل حرفه‌ای

 • دارا بودن مدرک  لیسانس
 • حداقل ۵ سال تجربه مدیریت عاملی
 • پذیرش در مصاحبه ورودی دوره

تجربه فارغ‌التحصیلان ارزش‌آفرین ماهانی

فرم درخواست مشاوره تخصصی

فرم دریافت مشاوره و پذیرش دوره

اساتید دوره مدیرعامل حرفه‌ای

پرسش‌های متداول

بله، می توان گفت با توجه به این که متقاضیان این دوره، مدیران عامل و یا اعضای هیئت مدیره سازمان ها هستند و به دنبال ایجاد تغییر و توسعه در کسب و کارشان می باشند، این دوره به گونه ای طراحی گردیده که منطبق با نیاز بازار و نیاز مدیران عامل باشد و آموزش ها به صورت کاملاً کاربردی و مهارتی به گونه ای ارائه می گردد که مخاطبین بتوانند مباحث را در کسب و کار خود عملیاتی نمایند و بازخورد آن را برای بهبود و همچنین انتقال تجربه به سایر شرکت کنندگان در کلاس ارائه دهند.

در دوره مدیرعامل حرفه ای دو گروه از اساتید تدریس می کنند . گروه اول اساتیدی که در کنار علم و آموخته های دانشگاهی تجربه های عملیاتی و کاملاً حرفه ای در حوزه مباحثی که تدریس می کنند دارند و علاوه بر ارائه جدیدترین مباحث مدیریتی ، تجربیات خود را نیز به دانشپذیران انتفال می دهند. گروه دوم منتور های دوره هستند که خود مدیرعامل موفق شرکت های بزرگ و شناخته شده اندو در جلسات منتورینگ تجربیات خود را از طریق Case Study بر روی کسب و کار خود آموزش می دهند.

دستاورد این دوره برای مدیران عامل، ایجاد یک شبکه ارتباطی ، تجربه و دانشی است که می تواند در رشد و توسعه سازمان شان بسیار موثر باشد و بهره وری و سودآوری سازمان را افزایش دهد. قطعاً ارزش دستاوردهای این دوره با مبلغ سرمایه گذاری یا شهریه دوره مدیرعاملی ،قابل مقایسه نیست.

تغییر نگرش مدیریت نگاه ۳۶۰ درجه مدیریتی برای اینکه مدیران بتوانند در تصمیم گیری ها تمام ابعاد سازمان را ببینند و دچار دام تصمیم های اشتباه ناشی از تمرکز نشوند کسب تجربیات ، ایده ها و راهکار های مفید و عملیاتی مدیریتی برای اینکه بتوانند با هزینه و ریسک کمتر تصمیم گیری نماین بهره گیری از شبکه ارتباطی بسیار ارزشمند از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت ها و سازمان های دیگر ، که هم در توسعه فردی و هم در توسعه سازمانی مدیران بسیار موثر است .

شرایط و فضای کسب و کار هر روز در حال تغییر است و برای همگام بودن با تغییرات و بقا و توسعه سازمان در شرایط ناپایدار بازار آموزش یکی از مهم ترین ابزارهای کمکی مدیران اثربخش است . هزاران مدیر هستند که درهیچ دوره آموزشی شرکت نمی کنند و همان گونه که قبلا فعالیت می کردند به عملکرد خود ادامه می دهند ، و به علت اینکه فضای کسب و کار تغییر کرده و نمی توانند خود را با این فضا همگام کنند نتایج ضعیف و ضعیف تری به دست می آورند . تمام مدیران موفق دنیا اذعان دارند که موفقیت سازمان در گرو توسعه فردی مدیران همان سازمان می باشد.

حضور مدیران عامل با تجربه از شرکت های خوب کشور و امکان ایجاد شبکه ارتباطی ، تبادل دانش و تجربیات و همکاری در کسب و کار ارائه به روزترین محتوای مدیریتی و بومی سازی شده در جهت سیستم سازی و توسعه کسب و کار تدریس اساتید بسیار مجرب و متخصص که از طریق انتقال تجربه مباحث روز مدیریتی را ارائه می کنند امکان بهره مندی از باشگاه کسب و کار ماهان که خدمات بسیار زیادی از جمله سمینارهای تخصصی ، برنامه های یک فنجان چای با طعم تجربه و بسیاری خدمات دیگر به دانشپذیران دوره ارائه می دهد بودن در فضای آموزشی کسب و کاری که موفق به کسب افتخاراتی از جمله کارآفرین برتر کشور ، برند برتر آموزش کشور ، جزو صد برند برتر کشور و … می باشد . همین موضوع در رویکرد ارائه خدمات ماهان و سبک آموزش ماهان بسیار تاثیرگذار می باشد .

ایجاد یک فضای آموزشی و بیزینسی برای مدیران عامل تا بتوانند هم با مباحث روز مدیریتی آشنا شوند و هم بتوانند برای تغییر و توسعه کسب و کارشان برنامه عملیاتی و مفید طراحی و پیاده سازی کنند . فضایی که در آن مدیران عامل می توانند با کسب تجربیات ، دانش روز ، مهارت های مدیریتی و بدست آوردن شبکه ارتباطی ارزشمند مشکلات و گپ های کسب و کار خود را کشف کنند و برای حل آن راهکار خلق کنند

مدیرعامل حرفه‌ای

مدیرعامل، بالاترین رتبه اجرایی در یک شرکت است. به طور کلی، مسئولیت‌های اصلی یک مدیرعامل حرفه‌ای شامل تصمیم‌گیری‌های اصلی سازمان، مدیریت کل عملیات و منابع یک شرکت و نقطه ثقل میان ارتباط بین هیئت مدیره و عملیات شرکت است. در بسیاری از موارد، یک مدیرعامل حرفه‌ای به عنوان چهره عمومی سازمان نیز عمل می‌کند.

در اغلب شرکت‌های خارجی، مدیرعامل توسط هیئت مدیره و سهام‌داران آن انتخاب می‌شود. آن‌ها به رئیس هیئت مدیره و اعضای آن که از سهام‌داران انتخاب شده‌اند، گزارش می‌دهند. البته در ایران، مدیرعامل شرکت همان صاحب کسب‌وکار است.

نقش یک مدیرعامل حرفه‌ای از شرکتی به شرکت دیگر بسته به اندازه، فرهنگ و ساختار آن متفاوت است. در شرکت‌های بزرگ، مدیران عامل معمولا فقط با تصمیماتی که رشد کلی شرکت را هدایت می‌کنند، سروکار دارند. به عنوان مثال، مدیران عامل حرفه‌ایی ممکن است روی استراتژی، سازمان و فرهنگ کار كنند. به طور خلاصه، آن‌ها ممکن است به نحوه تخصیص سرمایه در شرکت یا نحوه ایجاد تیم برای موفقیت نگاه كنند. در شرکت‌های کوچک‌تر، یک مدیرعامل حرفه‌ای بیشتر اجرایی و درگیر امور روزمره است.

دوره مدیر عاملی برای تجهیز مدیران عامل فعلی و مشتاق به مهارت‌ها و دانش جامع لازم برای رهبری موثر سازمان‌ها طراحی شده است. این دوره طیف گسترده‌ای از موضوعات ضروری برای مدیریت سطح بالا را شامل می شود. به عنوان مثال، هدف دوره مدیرعاملی مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان، توسعه ویژگی‌های رهبری مانند چشم‌انداز، صداقت و تأثیر است و ابزارهای مورد نیاز برای نقش‌های مؤثر مدیرعامل را در اختیار دانش‌پذیران قرار می‌دهد.
سرفصل‌های این دوره شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی، سبک‌های رهبری، مدیریت فروش، مدیریت مارکتینگ، مدیریت منابع انسانی و طراحی مدل کسب‌وکار هستند. علاوه بر این، در دوره مباحثی برای تقویت فرهنگ سازمانی مثبت، مدیریت تغییرات سازمانی و تقویت مهارت‌های ارتباطی برای بیان چشم‌انداز روشن و تعامل با ذی‌نفعان ارائه می‌شوند. دوره مدیرعاملی ماهان به طور خاص برای مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و صاحبین کسب‌وکار طراحی شده است؛ به همین دلیل، هم دانش‌پذیران و هم سرفصل‌های دوره در سطح بالایی قرار دارند.

شعار دوره مدیر عاملی «تغییر نگرش مدیریت» برای مدیران عامل با رویکرد استانداردسازی فرایندهای سازمان است و مباحث دوره با استفاده از متدولوژی آموزشی کاربردی مهارتی منطبق بر سطوح یادگیری بلوم آموزش داده می‌شوند.

دوره مدیرعامل حرفه‌ای

دوره پرورش مدیرعامل حرفه‌ای برنامه‌ای است که بر توسعه مهارت‌های استراتژیک و عملیاتی مدیران ارشد تمرکز دارد. این دوره شامل آموزش‌هایی در زمینه مدیریت استراتژیک، هم‌راستایی سازمانی و فرآیندهای منابع انسانی است و هدف آن تقویت تفکر انتقادی، حل مسئله، مهارت‌های ارتباطی و رهبری است تا مدیران بتوانند به طور مؤثر سازمان خود را هدایت کنند.

در این دوره، مدیران با مفاهیم پیشرفته مدیریتی و رهبری آشنا می‌شوند و مهارت‌هایی که برای رهبری موفق ضروری هستند را تقویت می‌کنند. این دوره فرصتی برای تبادل دانش و تجربه با سایر مدیران عامل ارائه می‌دهد و فضایی برای شبکه‌سازی حرفه‌ای و ایجاد ارتباطات معنادار فراهم می‌کند. دوره مدیرعامل حرفه‌ای به گونه‌ای طراحی شده است تا دانش‌پذیران قادر به اعمال دانش کسب شده در محیط کاری خود باشند و به بهبود عملکرد کلی سازمان کمک کنند.

دوره مدیرعامل حرفه‌ای آنلاین

دوره مدیر عامل حرفه‌ای آنلاین با هدف توسعه مدیران عامل می‌تواند به تجهیز مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و صاحبین کسب‌وکارها به مهارت‌ها، دانش و طرز فکر مورد نیاز برای رهبری موثر در بالاترین سطح اجرایی کمک کند. در دوره مدیرعامل حرفه‌ای ماهان، می‌توانید بینش هایی در مورد جنبه‌های مختلف استراتژی کسب‌و‌کار، مدیریت و تصمیم‌گیری کسب کنید. شعار دوره مدیر عامل حرفه‌ای آنلاین «تغییر نگرش مدیریت» برای مدیران عامل با رویکرد استانداردسازی فرایندهای سازمان است و مباحث دوره با استفاده از متدولوژی آموزشی کاربردی مهارتی منطبق بر سطوح یادگیری بلوم آموزش داده می‌شوند.