دوره مدیرعامل حرفه ای آنلاین CEO ماهان

دوره جامع مدیرعامل حرفه ای، اولین دوره شخصی سازی شده در ایران است که مطابق با نیازهای مدیران عامل طراحی شده است.
مدیریت و پیاده سازی استراتژی های سازمان در مسیر رسیدن به اهداف، هماهنگ سازی ساختارهای درون و برون سازمانی ، فرآیندهای منابع انسانی و … از جمله مهارت هایی است که در این دوره جامع به صورت تخصصی به آنها پرداخته خواهد شد.

شناسنامه دوره مدیرعامل حرفه ای

زبان برگزاری دوره : فارسی
شیوه برگزاری دوره : آنلاین
مرکز برگزار کننده دوره : ماهان
نوع دوره : پاره وقت
طول دوره : 7 ماه حداقل و 9 ماه حداکثر
مرکز اعطا کننده گواهینامه : ماهان
تعداد ساعت کل دوره: 96 ساعت آموزش
زمان های برگزاری دوره :یک روز در هفته
مرکز اعتباردهنده : وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری

مزایای دوره مدیر عامل حرفه ای آنلاین CEO

دوره آنلاین ماهان

مخاطبان دوره جامع مدیر عامل حرفه ای ماهان ONLINE CEO

مدیران عامل
اعضای هیأت مدیره سازمان ها و صاحبان کسب و کار
دوره مدیر عاملی ماهان آنلاین

ویژگی های دوره CEO آنلاین مدیر عامل حرفه ای

سرفصل های دوره مدیر عاملی آنلاین

سخن اساتید دوره CEO آنلاین

فارغ التحصیلان گذشته دوره مدیرعامل حرفه ای

شروع و اختتامیه های دوره CEO ONLINE

نمونه گواهینامه پایان دوره مدیر عامل حرفه ای آنلاین ماهان CEO

سوالات متداول

بله، می توان گفت با توجه به این که متقاضیان این دوره، مدیران عامل و یا اعضای هیئت مدیره سازمان ها هستند و به دنبال ایجاد تغییر و توسعه در کسب و کارشان می باشند، این دوره به گونه ای طراحی گردیده که منطبق با نیاز بازار و نیاز مدیران عامل باشد و آموزش ها به صورت کاملاً کاربردی و مهارتی به گونه ای ارائه می گردد که مخاطبین بتوانند مباحث را در کسب و کار خود عملیاتی نمایند و بازخورد آن را برای بهبود و همچنین انتقال تجربه به سایر شرکت کنندگان در کلاس ارائه دهند.

در دوره مدیرعامل حرفه ای دو گروه از اساتید تدریس می کنند .

گروه اول اساتیدی که در کنار علم و آموخته های دانشگاهی تجربه های عملیاتی و کاملاً حرفه ای در حوزه مباحثی که تدریس می کنند دارند و علاوه بر ارائه جدیدترین مباحث مدیریتی ، تجربیات خود را نیز به دانشپذیران انتفال می دهند.

گروه دوم منتور های دوره هستند که خود مدیرعامل موفق شرکت های بزرگ و شناخته شده اندو در جلسات منتورینگ تجربیات خود را از طریق Case Study بر روی کسب و کار خود آموزش می دهند.

  • تغییر نگرش مدیریت
  • نگاه 360 درجه مدیریتی برای اینکه مدیران بتوانند در تصمیم گیری ها تمام ابعاد سازمان را ببینند و دچار دام تصمیم های اشتباه ناشی از تمرکز نشوند
  • کسب تجربیات ، ایده ها و راهکار های مفید و عملیاتی مدیریتی برای اینکه بتوانند با هزینه و ریسک کمتر تصمیم گیری نماین
  • بهره گیری از شبکه ارتباطی بسیار ارزشمند از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت ها و سازمان های دیگر ، که هم در توسعه فردی و هم در توسعه سازمانی مدیران بسیار موثر است .

شرایط و فضای کسب و کار هر روز در حال تغییر است و برای همگام بودن با تغییرات و بقا و توسعه سازمان در شرایط ناپایدار بازار آموزش یکی از مهم ترین ابزارهای کمکی مدیران اثربخش است .

هزاران مدیر هستند که درهیچ دوره آموزشی شرکت نمی کنند و همان گونه که قبلا فعالیت می کردند به عملکرد خود ادامه می دهند ، و به علت اینکه فضای کسب و کار تغییر کرده و نمی توانند خود را با این فضا همگام کنند نتایج ضعیف و ضعیف تری به دست می آورند . تمام مدیران موفق دنیا اذعان دارند که موفقیت سازمان در گرو توسعه فردی مدیران همان سازمان می باشد.

  • حضور مدیران عامل با تجربه از شرکت های خوب کشور و امکان ایجاد شبکه ارتباطی ، تبادل دانش و تجربیات و همکاری در کسب و کار
  • ارائه به روزترین محتوای مدیریتی و بومی سازی شده در جهت سیستم سازی و توسعه کسب و کار
  • تدریس اساتید بسیار مجرب و متخصص که از طریق انتقال تجربه مباحث روز مدیریتی را ارائه می کنند
  • امکان بهره مندی از باشگاه کسب و کار ماهان که خدمات بسیار زیادی از جمله سمینارهای تخصصی ، برنامه های یک فنجان چای با طعم تجربه و بسیاری خدمات دیگر به دانشپذیران دوره ارائه می دهد
  • بودن در فضای آموزشی کسب و کاری که موفق به کسب افتخاراتی از جمله کارآفرین برتر کشور ، برند برتر آموزش کشور ، جزو صد برند برتر کشور و … می باشد . همین موضوع در رویکرد ارائه خدمات ماهان و سبک آموزش ماهان بسیار تاثیرگذار می باشد .

ایجاد یک فضای آموزشی و بیزینسی برای مدیران عامل تا بتوانند هم با مباحث روز مدیریتی آشنا شوند و هم بتوانند برای تغییر و توسعه کسب و کارشان برنامه عملیاتی و مفید طراحی و پیاده سازی کنند . فضایی که در آن مدیران عامل می توانند با کسب تجربیات ، دانش روز ، مهارت های مدیریتی و بدست آوردن شبکه ارتباطی ارزشمند مشکلات و گپ های کسب و کار خود را کشف کنند و برای حل آن راهکار خلق کنند .

فرم دریافت مشاوره و پذیرش دوره