ماهان
مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
منتورینگ سفر درون

منتورینگ سفر درون؛ متدولوژی کارآفرینی و ارزیابی نقطه بلوغ و سنجش سازمان‌های فعلی

فهرست مطالب

اولین جلسه کارگاه «منتورینگ سفر درون» در تاریخ دهم دی‌ماه و با تمرکز بر متدولوژی کارآفرینی و هم‌اندیشی ارزش‌آفرینان در مدرسۀ کسب‌وکار ماهان برگزار شد. در این کارگاه که دکتر شاهین فاطمی، مدیرعامل و مدیر خلاقیت گروه برندهای درسا مهمان ویژه آن بود، ابتدا توضیحات مختصری راجع‌به فعالیت‌ها و ارزش‌های گروه برندهای درسا ارائه و سپس سرفصل‌های این سمینار مرور شد.

هدف اصلی برگزاری این کارگاه توسط مدرسۀ کسب‌وکار ماهان، افزایش به‌اشتراک‌گذاری دانش به‌خصوص در بین مدیران‌عامل سازمان‌ها بوده و با بررسی مفاهیمی همچون ارزیابی نقطه بلوغ و سنجش سازمان‌های فعلی، ارزش‌های مرکزی سازمان، متدولوژی برندینگ، مگاترندها و اهمیت درک چراییِ تحولات توسط اعضای سازمان، تلاش شد تا شرکت‌کنندگان به این مهم دست پیدا کنند.

اهمیت دوسویه‌توانی و شفافیت در سازمان‌های آینده، سرفصل‌های دیگری بودند که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفتند.

مخاطب‌های این کارگاه را می‌توان مدیران‌عامل و مدیران ارشد سازمان‌هایی دانست که اندیشه و احساس اعضا به‌عنوان مفهومی مهم در سازمان‌های آینده، برای آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در انتهای این کارگاه نیز دکتر فاطمی پاسخگوی سوالاتی بود که از طرف شرکت‌کنندگان مطرح می‌شد.

لازم به ذکر است که جلسه دوم این کارگاه با عنوان «منتورینگ سفر آینده و متدولوژی راهبری سازمان‌های آینده» با حضور دکتر شاهین فاطمی و در تاریخ هجدهم دی‌ماه 1401 ساعت 15:00 تا 19:00 برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *