دوره مدیر فروش حرفه ای آنلاین ماهان

مدیران فروش باید بیاموزند که چگونه یک فرهنگ تیم فروش ایجاد کنند که در آن موفقیت تسهیل و انتظار می رود. آنها به آموزش در مورد نحوه پاسخگویی دیگران، تقویت ارتباطات باز، پیروی از فرآیندهای استخدامی قوی و سرمایه گذاری در آموزش شخصی و تیمی نیاز دارند.

شناسنامه دوره جامع مدیر فروش حرفه ای آنلاین

زبان برگزاری دوره : فارسی

شیوه برگزاری دوره : آنلاین

مرکز برگزار کننده دوره : مدرسه عالی کسب و کار ماهان

نوع دوره : پاره وقت

طول دوره : 7 ماه حداقل و 8 ماه حداکثر

مرکز اعطا کننده گواهینامه :مدرسه عالی کسب و کار ماهان

تعداد ساعت کل دوره: 123 ساعت آموزش آنلاین

زمان های برگزاری دوره : روزهای شنبه الی چهارشنبه

مرکز اعتباردهنده : وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری

مزایای دوره جامع مدیر فروش حرفه ای آنلاین

دوره آنلاین ماهان

مخاطبان دوره آنلاین مدیر فروش حرفه‌ای آنلاین

مدیران فروش

مشاوران فروش

مدیران ارشد و میانی

ویژگی های دوره آموزشی مدیر فروش حرفه ای

دروس اصلی

شناخت محصول / بازار / مشتری - 4 ساعت

شرح درس

شناخت برند میزان شناخت و آگاهی است که مصرف‌کننده می‌تواند یک محصول یا خدمات خاص را فقط با مشاهده لوگوی محصول یا خدمات، بسته‌بندی یا کمپین تبلیغاتی به درستی شناسایی کند. شناسایی برند همچنین می‌تواند از طریق یک نشانه صوتی، مانند صدای جرنگ یا آهنگ موضوع مرتبط با یک برند ، فعال شود.
آگاهی از برند و شناخت برند منجر به اعتماد به برند و ارزش ویژه آن برند می شود. ایجاد آگاهی برای برند شما برای موفقیت آن مهم است. این بدان معناست که هرچه آگاهی یا شناخت بیشتری از برند از سوی مصرف کنندگان به دست آورید، برند یا کسب و کار شما موفق تر خواهد بود.

سفر مشتری - 4 ساعت

شرح درس

سفر مشتری را می توان به عنوان نقشه ای از تعاملات منحصر به فرد هر مشتری با برند شما و نقاط تماس بازاریابی تفسیر کرد.

قیف فروش که قیف خرید نیز نامیده می شود، نمایش دیداری سفر مشتری است که فرآیند فروش را از آگاهی تا عمل به تصویر می کشد.

این قیف، که گاهی اوقات به عنوان قیف بازاریابی یا قیف درآمد نیز نامیده می‌شود، این ایده را نشان می‌دهد که هر فروش با تعداد زیادی از مشتریان بالقوه آغاز می‌شود و با تعداد بسیار کمتری از افرادی که در واقع خرید انجام می‌دهند، پایان می‌یابد.

برنامه ریزی فروش - 16 ساعت (هدف گذاری و بودجه بندی فروش )

شرح درس

برنامه ریزی فروش مجموعه ای از استراتژی هایی است که برای کمک به تیم های فروش در رسیدن به سهمیه های فروش هدف و کمک به شرکت در رسیدن به اهداف فروش کلی خود طراحی شده است. برنامه ریزی فروش به پیش بینی سطح فروش که می خواهید به آن برسید کمک می کند و طرحی را برای کمک به شما در دستیابی به اهدافتان ترسیم می کند.

استراتژی ها فروش - 8 ساعت

شرح درس

استراتژی فروش به عنوان یک فرایند تفکر در نظر گرفته می شود که به بسیاری از کسب و کار ها در افزایش فروش آن ها کمک می کند و شما را با بسیاری از مناطق مشکل ساز آشنا می کند و مسیری را که برای رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نیاز است به تصویر می کشد .

تکنیک های فروش - 8 ساعت

شرح درس

تکنیک های فروش روش هایی هستند که متخصصان فروش برای ایجاد درآمد از آنها استفاده می کنند. فرآیند فروش چیزی است که یک متخصص متعهد سال ها روی آن کار می کند. این تکنیک ها از طریق آزمون و خطا بر اساس تجربیات همکاران فروش اصلاح می شوند. توسعه تکنیک های فروش موثر یک فرآیند مداوم برای یک فرد و کل سازمان او است.

مدیریت منابع انسانی در فروش - 12 ساعت (مصاحبه، استخدام، انگیزش، آموزش)

شرح درس

مدیریت منابع انسانی، HRM، بخشی از یک سازمان کسب و کار است که به استخدام، مدیریت و اخراج کارکنان رسیدگی می کند. مدیریت منابع انسانی بر عملکرد افراد در کسب و کار تمرکز می کند و اطمینان حاصل می کند که بهترین شیوه های کاری همیشه وجود دارد.

رهبری تیم فروش - 8 ساعت (تیم فروش و سازماندهی )

شرح درس

یک رهبر تیم فروش بر عملیات فروش در یک منطقه خاص نظارت می کند و از رسیدن به اهداف در زمان تعیین شده اطمینان حاصل می کند.

مهندسی فروش - 8 ساعت

شرح درس

مهندسی فروش یکی از معدود مشاغلی است که شامل فروش و شیوه های مهندسی برای دستیابی به مشتریان بالقوه است.

مهندسان فروش در تسهیل فرآیند فروش محصولات از نظر فنی و علمی پیشرفته تخصص دارند. نقش یک مهندس فروش معمولاً در تنظیمات B2B یافت می شود، جایی که آنها وظیفه فروش محصولات پیچیده به سایر مشاغل را دارند.

ارتباط با مشتری CRM - تا 8 ساعت

شرح درس

CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری یک استراتژی کلان برای تمام کسب و کار است که با هدف بهینه کردن سود و درآمد و رضایت مشتریان به کار گرفته می شود .

CRM برای محقق کردن این هدف ، همه ی فعالیت های کسب و کار را حول گروه های مختلف مشتریان سامان می دهد و می کوشد رفتارهایی را در کسب و کار ایجاد کرده و توسعه دهد که نهایتاً به رضایت بیشتر مشتریان منتهی شود .

مدیریت منابع انسانی - 8 ساعت (ارزیابی عملکرد )

شرح درس

به عنوان یک مدیر فروش، انجام بررسی عملکرد فروش برای درک اینکه چگونه تیم شما انتظارات را برآورده می کند و به اهداف می رسد، مهم است. در حالی که ممکن است انجام بررسی عملکرد فروش چالش برانگیز به نظر برسد، بسیاری از مدیران از بررسی ها به عنوان فرصت هایی برای پیشرفت، توسعه و یادگیری کارکنان استفاده می کنند. اگر در حال آماده شدن برای انجام اولین بررسی عملکرد فروش خود هستید، راه های مختلفی وجود دارد که می توانید بررسی های خود را موثر کنید. در این مقاله، بررسی عملکرد فروش چیست و چه رویکردهایی را می‌توانید برای اجرای مؤثر آن‌ها به کار ببرید، با مثالی برای راهنمایی شما بحث خواهیم کرد.

کوچینگ در فروش - 8 ساعت

شرح درس

کوچینگ فروش یک فرآیند رسمی است که شامل آموزش مداوم و فردی از سوی مدیران فروش برای بهبود عملکرد نمایندگان است. به جای اینکه یک مدیر به تیم خود بگوید چه کاری انجام دهد، مربیگری فروش شامل موارد زیر است: راهنمایی فروشندگان برای کشف چگونگی دستیابی به اهدافشان.

اصول و فنون مذاکره - 8 ساعت

شرح درس

در مذاکره اصولی، مذاکره کنندگان برای حل و فصل اختلافات خود بر معیارهای عینی – یک استاندارد منصفانه و مستقل – تکیه می کنند. برای مثال، آنها ممکن است موافقت کنند که استانداردهایی مانند ارزش بازار، نظر متخصص، پروتکل صنعت یا قانون را رعایت کنند.

تیم سازی فروش - 8 ساعت (ایجاد ، مدیریت و سازماندهی فروش )

شرح درس

تیم فروش بخشی است که مسئول تحقق اهداف فروش یک سازمان است. این بخش به رهبری مدیر فروش متشکل از نمایندگان فروش، متخصصان فروش و نمایندگان خدمات مشتری است که به صورت پشت سر هم برای رسیدن به اهداف فروش روزانه، ماهانه، فصلی و سالانه کار می کنند.

منتورینگ - 16 ساعت

شرح درس

 

مجموع طول مدت دوره : 123 ساعت

سخن اساتید دوره مدیر فروش حرفه‌ای

شروع و اختتامیه های دوره مدیر فروش حرفه‌ای آنلاین

نمونه گواهینامه پایان دوره جامع مدیر فروش حرفه ای

افتخار همراهی این دوره

سوالات متداول

بله، با توجه به تمرکز بر ارائه محتوای به روز طبق متدهای آموزشی صحیح ،این دوره کاملاً کاربردی و مهارتی است. همچنین طراحی دوره با نگرش و رویکرد پرورش متخصصانی در زمینه فروش می باشد که از دیگر پاسخ های این سوال است.

دوره بصورت آنلاین در نرم افزار  adobe connect بوده و قابلیت ضبط خودکار دوره و دسترسی review بصورت آفلاین در هر زمانی حتی بعداز پایان دوره امکان پذیر است.

مهم ترین دستاوردهای این دوره عبارتند از:

 • توانایی برنامه ریزی صحیح فروش با در نظر گرفتن شرایط بازار و نقاط قوت و ضعف سازمان
 • توانایی مدیریت و رهبری تیم فروش جهت افزایش بهره وری تیم از طریق آموزش های کوچینگ
 • توانایی مدیریت اجرای تمامی فرآیند های برنامه های فروش
 • توانایی متقاعدسازی مشتریان
 • توانایی مدیریت ارتباط با مشتریان

باتوجه به اینکه واحد فروش در سازمان ها به عنوان کانون سودآوری و حیات سازمان ها و مدیران فروش خالقان ثروت در کسب و کار محسوب می شوند،و از طرف دیگر با عنایت بر اینکه امروزه فضای کسب و کار و رفتار مصرف کنندگان تغییراتی کرده ،مدیران فروش می بایستی با یادگیری تکنیک ها و کسب دانش و مهارت های حرفه ای و به روز مدیریت و رهبری فروش آشنا شوند تا بتوانند میزان فروش و سودآوری تیم و سازمان را افزایش داده و در فضای پرتلاطم بازار، سهم بازار بیشتری را به خود اختصاص دهند و با صرف هزینه های کمتر بیشترین بهره وری را ایجاد کنند.

 • آشنا به مفاهیم اولیه فروش
 • آشنا به فرآیند های مدیریت فروش
 • دارای سابقه مدیریت فروش و مدیریت تیم فروش
 • به دنبال توسعه و رشد میزان آمار فروش
 • به دنبال رهبری و توسعه تیم فروش
 • خواستار کسب دانش و مهارت و تجارب حرفه ای و به روز در فروش

در این دوره، دو گروه از اساتید تدریس می کنند:

 • گروه اول اساتیدی که در کنار علم و آموخته های علمی ، تجربه های عملیاتی و کاملا حرفه ای در حوزه مباحثی که تدریس می کنند دارند و علاوه بر ارائه جدیدترین مباحث مدیریتی ، تجربیات خود را نیز به دانشپذیران انتفال می دهند.
 • گروه دوم منتور های دوره هستند که خود مدیرعامل و یا مشاورین موفق و حرفه ای شرکت های بزرگ و شناخته شده اندو در جلسات منتورینگ تجربیات خود را از طریق Case Study ،آموزش می دهند .

دانش پذیران در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم با هولوگرام وزارت علوم دریافت خواهند کرد که این مدرک قابل ترجمه و مورد تایید وزارت امور خارجه و قوه قضاییه برای ارائه به کشورهای خارجی می باشد .

 • تدوین متد و محتوای آموزشی به روز و متناسب با فضای رقابتی کسب و کار کنونی ایران با نگرش پرورش استراتژیست و رهبر فروش
 • بهره مندی از اساتید و منتورهایی که خود متخصص این حوزه هستند و مشاور شرکت های بسیار بزرگ در ایران و خارج از ایران بوده اند.
 • کسب تجربیات بسیار ارزشمندی از طریق قرارگیری در شبکه ارتباطی و تجاری با حضور مدیران فروش و بازاریابی شرکت های بزرگ ایران
 • ایجاد فضای آموزشی و کسب و کاری برای انتقال تجارب و شکل گیری همکاری های جدید بین دانش پذیران
 • عضویت و حضور افتخاری در رویدادهای آموزشی که توسط باشگاه کسب و کار ماهان برگزار می گردد،مانند:سمینارهای تخصصی، نشست با کارآفرینان برتر ایران و از این قبیل برنامه های ارزنده.

در صورت نیاز به پرداخت اقساط، یک پنجم هزینه در ابتدای ثبت نام و مابقی طی ۲ تا ۴ فقره چک در طول دوره قابل پرداخت میباشد (6 ماه) که قبل از شروع دوره میباستی چک ها در بخش مالی ماهان ثبت شده باشند.

فرم دریافت مشاوره و پذیرش دوره

جهت دریافت مشاوره تخصصی و شرکت در این دوره فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید