مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
درباره دوره MBA آنلاین

درباره دوره MBA آنلاین

فهرست مطالب

در دنیای کسب و کار امروزه بیش از اطلاع گیری باید به دنبال یادگیری باشیم. MBA امروزه به عنوان دوره ای ارزشمند در حوزه مدیریت کسب وکار معرفی میشود. با پیشرفت فناوری و بازار جهانی ، رهبری مشاغل از هر زمان دیگری رقابتی تر است ، رهبران مشاغل که به دنبال مناصب مدیریتی هستند ، نیاز به پیشرفت دارند.

تعریف آموزش آنلاین ( الکترونیکی )

آموزش الکترونیکی ، آموزش بر پایه تکنولوژی های ارتباطی و اطلاعاتی است.در دنیای مدرن امروز که بزرگترین سرمایه زمان و رقابت بر تمایزهاست آموزش الکترونیکی این امکان را برای مدیران پرمشغله فراهم می آورد که با یک مدیریت زمان کوچک فرصت یادگیری لازمه عصر مدرنیته و مخصوصاً بروز رسانی اطلاعات  و تغییرات می باشد را بدست آورده و ضمن ایجاد تمایز برای خود با فرهنگ به کارگیری تکنولوژیهای مدرن آشنا شده و آن را در روابط کاری و حتی شخصی برای ارتقاء برند کاری و شخصی خود به کار گیرند.

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی ماهان

بر اساس دپارتمان ICT و R&D ماهان با انجام تحقیقات بسیار منسجم از شیوه ها و سیستم های آموزشی مدرن دنیا موفق به طراحی و اجرای دوره MBA ONLINE کاربردی و مهارتی با توجه به ویژگی سیستم های ارتباطی در ایران شدند.

دپارتمان E-Learning ماهان از سال 89 تا کنون با برگزاری دوره های آنلاین توانسته است در راستای ارتقاء و تعالی دانش کاربردی و مهارتی مدیران ایرانی در داخل و خارج از کشور گام برداشته و شبکه ارتباطی خوبی نیز فراهم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *