درباره دوره MBA آنلاین

درباره دوره MBA آنلاین

مقدمه

در دنیای کسب و کار امروزه بیش از اطلاع گیری باید به دنبال یادگیری باشیم. MBA امروزه به عنوان دوره ای ارزشمند در حوزه مدیریت کسب وکار معرفی میشود. با پیشرفت فناوری و بازار جهانی ، رهبری مشاغل از هر زمان دیگری رقابتی تر است ، رهبران مشاغل که به دنبال مناصب مدیریتی هستند ، نیاز به پیشرفت دارند.

 

تعریف آموزش الکترونیکی

آموزش الکترونیکی ، آموزش بر پایه تکنولوژی های ارتباطی و اطلاعاتی است.در دنیای مدرن امروز که بزرگترین سرمایه زمان و رقابت بر تمایزهاست آموزش الکترونیکی این امکان را برای مدیران پرمشغله فراهم می آورد که با یک مدیریت زمان کوچک فرصت یادگیری لازمه عصر مدرنیته و مخصوصاً بروز رسانی اطلاعات  و تغییرات می باشد را بدست آورده و ضمن ایجاد تمایز برای خود با فرهنگ به کارگیری تکنولوژیهای مدرن آشنا شده و آن را در روابط کاری و حتی شخصی برای ارتقاء برند کاری و شخصی خود به کار گیرند.

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی ماهان

بر اساس دپارتمان ICT و R&D ماهان با انجام تحقیقات بسیار منسجم از شیوه ها و سیستم های آموزشی مدرن دنیا موفق به طراحی و اجرای دوره MBA ONLINE کاربردی و مهارتی با توجه به ویژگی سیستم های ارتباطی در ایران شدند.

 

دپارتمان E-Learning ماهان از سال 89 تا کنون با برگزاری دوره های آنلاین توانسته است در راستای ارتقاء و تعالی دانش کاربردی و مهارتی مدیران ایرانی در داخل و خارج از کشور گام برداشته و شبکه ارتباطی خوبی نیز فراهم آورد.

◄ جهت اطلاع از جزئیات بیشتر درباره دوره MBA آنلاین ماهان روی تصویر زیر کلیک نمایید  ►

درباره دوره MBA آنلاین
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.